Автор Тема: Представяне на потребителите  (Прочетена 1988 пъти)

Неактивен Boris Petrov

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Медали: +0/-0
    • Профил
Представяне на потребителите
« -: януари 27, 2013, 07:48:05 pm »
Здравейте!
Казвам се Борис Петров, от Бургас съм и администрирам настоящият форум.
Интересувам се от хладни оръжия и лъкове, като най-много любопитствам за българските лъкове.
Създадох този форум за да помогна на хората които се интересуват от различните типове метателни оръжия да се съберат на едно място и да обсъждат любимата си тема.
Надявам се, че като администратор ще мога да създам атмосферата и средата в която всички вие любители и професионалисти, ползватели, експериментатори, търговци и производители на оръжия, ще можете да общувате свободно и с разбиране.
Държа да ви предупредя, че се надявам този форум да събере много хора. Неизбежно е сред много хора да възникват и конфликти. В такива моменти ще помоля за вашето търпение. Аз и модераторите на форума ще положим усилия споровете да са градивни и в рамките на добрият тон и споделянето на лична гледна точка. Няма да толерираме по никакъв начин агресия, обиди и лични нападки. Не очаквам всички да сме приятели, но се надявам да сме хора и да се разбираме.
Пожелавам на всички с всеки изминал ден форума да расте и да привлича повече хора обичащи оръжията!
Поздрави!
Борката

Неактивен Antagonist

• Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Представяне на потребителите
« Отговор #1 -: януари 27, 2013, 11:55:31 pm »
Здравейте!

Аз съм Дилян Ганев, от Бургас(сега уча в Търново). Основния ми интерес е към метателни оръжия в частност центробежните прашки :) :) :)

Неактивен 88

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #2 -: януари 28, 2013, 12:46:00 pm »
Здравейте,казвам се Валентин.От скоро, се засили интереса ми към метателните оръжия,преди всичко към арбалетите,но познанията ми  засега са недостатъчни,надявам се с помоща на форума това да се промени.

Неактивен GEORGI PL

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Медали: +1/-0
    • Профил
« Отговор #3 -: януари 28, 2013, 02:02:11 pm »
Здравейте, аз съм Георги от Пловдив. ;D Интересувам се от оръжия, стрелба, лов, риболов, кучета, жени, обичайните неща.

Неактивен bobber

• Newbie
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
« Отговор #4 -: януари 28, 2013, 07:24:21 pm »
здравейте,аз съм Драго от Пловдив.
интересувам се любителски от всякакви несъвременни оръжия...не с цел ЛОВ и убийства като цяло  ;D

правил съм няколко арбалета,лъкове,центробежни прашки,катапулти и тн.
опита ми не е голям но с каквото мога ще помагам.

Неактивен The Fox

• Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
« Отговор #5 -: януари 29, 2013, 04:47:22 pm »
Здравейте.Казвам се Дидо и съм от Русе.Любител съм на оръжията, но най-ми харесват лъковете и индианските оръжия.Правил съм няколко примитивни лъкове.Занимавам се със стрелба от около 5 месеца и от около 3 със спортна.

Неактивен Никола

• Newbie
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
« Отговор #6 -: февруари 09, 2013, 11:07:21 am »
Здравейте,аз съм Ники от Варна .Интересувам се от всякакви средновековни оръжия, най вече мечове и лъкове.

Неактивен Tomek

• Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #7 -: ноември 07, 2013, 09:57:10 pm »
Здравейте,
Казвам се Цветомир, от София съм и се интересувам от традиционни лъкове и прашки покрай другите неща.